Αρχική Σελίδα Αρχική
Στείλτε email στο Στείλε email info@eurosupplies.gr EnglishGreek
Ενημέρωση COVID-19: Οι on-line παραγγελίες πραγματοποιούνται και θα συνεχίσουν χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα. Ενδέχεται να αντιμετωπίσετε καθυστερήσεις λόγω προβλημάτων των μεταφορέων. Οι παραδόσεις δεμάτων πλέον γίνονται στο ισόγειο για την ασφάλεια όλων. Αναλυτικά
Υπολογιστές - Αναβάθμιση - Περιφερειακά - Αξεσουάρ
Εκτυπωτές & Αναλώσιμα
Δικτυακά - UPS - Τηλεφωνία - Smart Home

SFP Transceiver Module EnGenius SFP2185-05 (SFP2185-05)

SFP Transceiver Module EnGenius SFP2185-05 (SFP2185-05)
Παράδοση σε 1 με 3 ημέρες
70,52 €
(56,87 € +24% ΦΠΑ)
Delivery Παράδοση σε 1 με 3 ημέρες
Not available at the store Μη διαθέσιμο για άμεση παραλαβή από το κατάστημα
Προσοχή: ελάχιστη διαθεσιμότητα
Κωδικός Προϊόντος: 60219
Δυνατότητα άτοκων δόσεων με πιστωτική κάρτα
Κόστος Αποστολής
Εντός Αττικής:
(Εξαιρούνται τα νησιά)
+3 € μέσω Courier
ή Δωρεάν μέσω Courier αν η παραγγελία σας ξεπεράσει τα 80 €
ή Δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα
ή Δωρεάν παραλαβή από τη ΔΙΑΣ logistics
Εκτός Αττικής:
+4,00 € μέσω Courier
ή Δωρεάν με δική σας μεταφορική
Κύπρος:
12 € μέσω Courier
ή Δωρεάν με δική σας μεταφορική
Μοιραστείτε το
Στα social media Facebook Twitter Pinterest

Περιγραφή SFP Transceiver Module EnGenius SFP2185-05 (SFP2185-05)

EnGenius SFP2185-05 - Gigabit Ethernet SFP Transceiver Module

Reliable, high-performance SFP transceiver module for Gigabit Ethernet applications

The EnGenius Small Form Factor Pluggabel (SFP) transceiver is an industry-standard hot-swappable device that plugs into the SFP port or slot and links the port with the network.

Key Features

  • Hot-pluggable LC Duplex connector
  • IEEE 802.3z compliant
  • Industry standard compliance
  • Lower power dissipation
  • Class 1 laser product, complies with International Safety Standard IEC 825
  • RoHS compliant

Specifications

  • Connector type: LC
  • Data rate: 1.25 Gbps
  • Wave length: 850nm
  • Fiber type: MMF
  • Max. transmission distance: 0.5 km

Transmitter Characteristics

  • Supply voltage: 3.15 ~ 3.45 V
  • Supply current: 160 mA
  • Optical output power: -10 ~ -3 dBm

Receiver Characteristics

  • Supply voltage: 3.15 ~ 3.45 V
  • Supply current: 100 mA
  • Max. receiver power: -3 dBm
  • Optical receiver sensibility: -18 dBm

Physical Specifications

  • Dimensions (W x D x H): 13.72 x 56.64 x 12.43 mm
  • Weight: 25 g

Environmental Limits

  • Operating temperature: 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
  • Storage temperature: -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)

Χαρακτηριστικά SFP Transceiver Module EnGenius SFP2185-05 (SFP2185-05)

Παρακάτω θα βρείτε τα βασικά χαρακτηριστικά του SFP Transceiver Module EnGenius SFP2185-05 (SFP2185-05) καθώς και τους σχετικούς κωδικούς.

Κωδικός Προϊόντος60219
ΚατασκευαστήςEnGenius
Part NumberSFP2185-05
ΚατηγορίαΑντάπτορες Δικτύου
Εγγύηση1 Έτος
Τιμή70,52 €
Τιμή χωρίς ΦΠΑ56,87 € +24% ΦΠΑ

Συμβατότητα SFP Transceiver Module EnGenius SFP2185-05 (SFP2185-05)

Παρακάτω θα βρείτε συμβατές συσκευές για το SFP Transceiver Module EnGenius SFP2185-05 (SFP2185-05).

HP
Dell
Epson
Kyocera
Ricoh
HP
Samsung
Canon
APC
Epson
Benq
Devolo
Logitech
tp-link
trust
microsoft
mediarange
lenovo
d-link
cyberpower
nokia
xbox
brother
kingston
panasonic
TUV Hellas ISO 9001
TUV Hellas ISO 14001
Member of GRECA
Trust Ecommerce Europe
Best Price Award
Visa Visa Verified Mastercard Mastercard Secure Code Maestro Eurobank Ethniki Trapeza Alpha Bank Hellenic Bank Piraeus Bank
EuroSupplies

© 2013-2021 EuroSupplies. All rights reserved.

• Σε όλες τις τιμές περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ
• Οι τιμές μπορούν να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση
• Στις τιμές δεν περιλαμβάνονται φόροι υπέρ Δημοσίου για συναλλαγές σχετικών οργανισμών
• Δέσμευση τιμών γίνεται μόνο μέσω ηλεκτρονικής παραγγελίας και επιβεβαίωσής της
• Οι φωτογραφίες των προϊόντων είναι ενδεικτικές και ίσως διαφέρουν από το τελικό προϊόν
• Διαβάστε αναλυτικά τους όρους χρήσης της ιστοσελίδας