Αρχική Σελίδα Αρχική
Στείλτε email στο Στείλε email info@eurosupplies.gr EnglishGreek
Υπολογιστές - Αναβάθμιση - Περιφερειακά - Αξεσουάρ
Εκτυπωτές & Αναλώσιμα
Δικτυακά - UPS - Τηλεφωνία - Smart Home
Home & Hobbies

Media Converters - Modules

Κατασκευαστές:D-LinkEnGeniusTP-Link 
Media Converter TP-Link MC220L Gigabit SFP v4 (MC220L)
19,90 €
16,05 € +24% ΦΠΑ
Delivery Παράδοση σε 1 με 3 ημέρες
Media Converter TP-Link MC110CS Fast Ethernet Single-Mode v6 (MC110CS)
Online τιμή μόνο
29,90 €
24,11 € +24% ΦΠΑ
Delivery Άμεσα διαθέσιμο για αποστολή
SFP+ LC Transceiver TP-Link TL-SM5110-SR 10GE Module Multi-Mode (TL-SM5110-SR)
29,90 €
24,11 € +24% ΦΠΑ
Delivery Παράδοση σε 1 με 3 ημέρες
Multi-Mode Media Converter TP-Link 10/100Mbps V5 (MC100CM)
Online τιμή μόνο
29,90 €
24,11 € +24% ΦΠΑ
Delivery Άμεσα διαθέσιμο για αποστολή
Media Converter TP-Link MC210CS Gigabit Single-Mode V4 (MC210CS)
34,91 €
28,15 € +24% ΦΠΑ
Delivery Παράδοση σε 1 με 3 ημέρες
Media Converter TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode v4 (MC200CM)
34,91 €
28,15 € +24% ΦΠΑ
Delivery Παράδοση σε 24 ώρες
Transceiver TP-Link- 10GBase-LR SFP+ LC (TL-SM5110-LR)
44,90 €
36,21 € +24% ΦΠΑ
Delivery Παράδοση σε 1 με 3 ημέρες
Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ (TL-SM5310-T)
49,00 €
39,52 € +24% ΦΠΑ
Delivery Παράδοση σε 24 ώρες
SFP Transceiver Module EnGenius SFP2185-05 (SFP2185-05)
74,90 €
60,40 € +24% ΦΠΑ
Delivery Παράδοση σε 1 με 3 ημέρες
D-Link Module DEM-310GT
84,80 €
68,39 € +24% ΦΠΑ
Delivery Παράδοση σε 1 με 3 ημέρες
Εγγραφή στο Newsletter

Παρακαλούμε συμπληρώστε τα παρακάτω στοιχεία για να προχωρήσετε.

AOC
ASUS
CORSAIR
Elitron
gigabyte
xerox-adtp
jbl
philips
sandisk
Mi
HP
Dell
Epson
Kyocera
Ricoh
HP
Samsung
Canon
APC
Epson
Benq
Devolo
Logitech
tp-link
trust
microsoft
mediarange
lenovo
d-link
cyberpower
nokia
xbox
brother
kingston
panasonic
TUV Hellas ISO 9001
TUV Hellas ISO 14001
Member of GRECA
Trust Ecommerce Europe
Best Price Award
Visa Visa Verified Mastercard Mastercard Secure Code Maestro Eurobank Ethniki Trapeza Alpha Bank Hellenic Bank Piraeus Bank
EuroSupplies

© 2013-2022 EuroSupplies. All rights reserved.

• Σε όλες τις τιμές περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ
• Οι τιμές μπορούν να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση
• Στις τιμές δεν περιλαμβάνονται φόροι υπέρ Δημοσίου για συναλλαγές σχετικών οργανισμών
• Δέσμευση τιμών γίνεται μόνο μέσω ηλεκτρονικής παραγγελίας και επιβεβαίωσής της
• Οι φωτογραφίες των προϊόντων είναι ενδεικτικές και ίσως διαφέρουν από το τελικό προϊόν
• Διαβάστε αναλυτικά τους όρους χρήσης της ιστοσελίδας