Αρχική Σελίδα Αρχική
Στείλτε email στο Στείλε email info@eurosupplies.gr EnglishGreek
Υπολογιστές - Αναβάθμιση - Περιφερειακά - Αξεσουάρ
Εκτυπωτές & Αναλώσιμα
Δικτυακά - UPS - Τηλεφωνία - Smart Home
Home & Hobbies

Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ (TL-SM5310-T)

Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ (TL-SM5310-T)
TP-Link
Άμεσα διαθέσιμο παράδοση σε 24 ώρες
49,00 €
(39,52 € +24% ΦΠΑ)
Delivery Παράδοση σε 24 ώρες
Not available at the store Μη διαθέσιμο για άμεση παραλαβή από το κατάστημα
Προσοχή: ελάχιστη διαθεσιμότητα
Κωδικός Προϊόντος: 73139
Δυνατότητα άτοκων δόσεων με πιστωτική κάρτα
Κόστος Αποστολής
Εντός Αττικής:
(Εξαιρούνται τα νησιά)
+3,50 € μέσω Courier
ή Δωρεάν μέσω Courier αν η παραγγελία σας ξεπεράσει τα 80 €
ή Δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα
ή Δωρεάν παραλαβή από τη ΔΙΑΣ logistics
Εκτός Αττικής:
+3,50 € μέσω Courier
Κύπρος:
12 € μέσω Courier
Μοιραστείτε το
Στα social media Facebook Twitter Pinterest

Περιγραφή Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ (TL-SM5310-T)

Κατασκευαστής TP-LINK
Τύπος συσκευής SFP Transceivers
Επιπρόσθετα Multi-mode SFP+ LC Transceiver
Hot-Pluggable with maximum flexibility
Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
Compatible with switches with 10G SFP+ ports, like JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, and more.

Χαρακτηριστικά Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ (TL-SM5310-T)

Παρακάτω θα βρείτε τα βασικά χαρακτηριστικά του Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ (TL-SM5310-T) καθώς και τους σχετικούς κωδικούς.

Κωδικός Προϊόντος73139
ΚατασκευαστήςTP-Link
Part NumberTL-SM5310-T
ΚατηγορίαMedia Converters - Modules
Τιμή49,00 €
Τιμή χωρίς ΦΠΑ39,52 € +24% ΦΠΑ

Συμβατότητα Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ (TL-SM5310-T)

Παρακάτω θα βρείτε συμβατές συσκευές για το Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ (TL-SM5310-T).

Εγγραφή στο Newsletter

Παρακαλούμε συμπληρώστε τα παρακάτω στοιχεία για να προχωρήσετε.

AOC
ASUS
CORSAIR
Elitron
gigabyte
xerox-adtp
jbl
philips
sandisk
Mi
HP
Dell
Epson
Kyocera
Ricoh
HP
Samsung
Canon
APC
Epson
Benq
Devolo
Logitech
tp-link
trust
microsoft
mediarange
lenovo
d-link
cyberpower
nokia
xbox
brother
kingston
panasonic
TUV Hellas ISO 9001
TUV Hellas ISO 14001
Member of GRECA
Trust Ecommerce Europe
Best Price Award
Visa Visa Verified Mastercard Mastercard Secure Code Maestro Eurobank Ethniki Trapeza Alpha Bank Hellenic Bank Piraeus Bank
EuroSupplies

© 2013-2022 EuroSupplies. All rights reserved.

• Σε όλες τις τιμές περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ
• Οι τιμές μπορούν να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση
• Στις τιμές δεν περιλαμβάνονται φόροι υπέρ Δημοσίου για συναλλαγές σχετικών οργανισμών
• Δέσμευση τιμών γίνεται μόνο μέσω ηλεκτρονικής παραγγελίας και επιβεβαίωσής της
• Οι φωτογραφίες των προϊόντων είναι ενδεικτικές και ίσως διαφέρουν από το τελικό προϊόν
• Διαβάστε αναλυτικά τους όρους χρήσης της ιστοσελίδας